XI Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka

Były górki, była zabawa a obszerniej o tym mieszkowice.pl 🙂

Podczas  kwietniowych uroczystości forsowania Odry 20.04.2013 zorganizowany został bieg „XI Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka

W biegu brało udział 78 zawodników.

W kategorii generalnej mężczyznnajlepszy wynik  uzyskał Adam Droczyński z Nowej Soli z wynikiem 0:38:02. Drugie miejsce zajął Łukasz Hryciuk z Dębna z czasem 0:40:27, a trzecie również uczestnik z Dębna Tomasz Hawawko z czasem 0:41:29

W kategorii generalnej kobietjako pierwsza dobiegła do mety  Ewa Kaczmarek z Mieszkowic uzyskując czas 00:57:00, drugie miejsce Lidia Szymczyszyn z Gryfina z czasem 01:00:38,  jako trzecia  Anna Reinhold – Kurlej z Gryfina z czasem 01:00:53.

Nagrody przyznawane były także w kategorii najstarszy zawodnik i najlepszy żołnierz. Najstarszym zawodnikiembiegu był Pan Adam Kaniewski ze Szczecina, który  ma  70 lat. Bieg ukończył z czasem 01:06:27. Najlepszym żołnierzem został Tomasz Kwapich z miejscowości Gubin. Ukończył bieg z czasem 0:46:07.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy

i medale. Dodatkowo spośród biegaczy, którzy ukończyli bieg rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez Marszałka  Województwa Zachodniopomorskiego.

źródło: mieszkowice.pl

P4200543

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s